Hakkımızda

İhtiyacınız olan her şey !

NEDEN BİZ?

Standartları olan kaliteli hizmet anlayışımız. 
Müşteri merkezli fiyat ve satış sonrası hizmet politikamız. 
“Hizmet aldığımız ve hizmet verdiğimiz bütün paydaşlarımızla büyük bir aileyiz.” anlayışına sahip olmamız.

10+

Yılların deneyimi

5370+

Başarılı ithalat ve ihracat

1230+

Başarılı Geri Bildirim
6114-dkp-dar-bant-rulo-dilme
dx53-alusi-rulo-dilme

Misyonumuz

İnsana ve çevreye duyarlı, değişime ve gelişime açık, teknolojiyi takip eden ve uygulayan, çalışanlarının katılım ve yaratıcılığından güç alan, sosyal sorumluluk bilinciyle mükemmellik anlayışına sahip bir sanayi kuruluşu olmaktır.

Vizyonumuz

Modern ve yüksek teknolojiyle çalışarak düşük fiyatla yüksek kaliteli üretim yaparak , müşteri memnuniyetini sağlamak , ülkemiz ve pay sahiplerimiz için değer yaratan, yenilikçi ve gelişmeye açık bir şirket olmaktır.

Biz Kimiz ?

Yeni teknolojileri takip etmeyi, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alarak, tüm “Demkop Demir Çelik” çalışanlarının katılımı ile “kalite düzeyini” ve “verimliliğini ” yükseltmeyi benimsemiş olup ” kalitenin ; kontrol edilerek ve geliştirilerek” elde edileceğinin ve uygun malzemeler ile “kaliteli ürünler” tedarik edilmesi gerektiğinin bilinci ile çalışanlarına uyguladığı “eğitim ve motivasyon” ilkesiyle, çevreyi korumayı, içinde yaşadığı topluma karşı duyduğu sorumluluk ve saygının gereği olarak, sektöründe “lider” olmayı amaçlamaktadır. 

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla Demkop Demir Çelik çözüm ortağınız hizmetinizde. Demkop Demir Çelik olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarfettik.

Demkop Demir Çelik olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz. Firmamız geleceğe güvenle bakan, müşteri memnuniyetine bütün paydaşlarıyla inanan ilkeleriyle tüm müşterilerimize kendilerini özel hissettirecek satış ve satış sonrası hizmetlerine devam etmektedir.

galvaniz-rulo-dilme-dx51-dx52-dx53

We are trusted by leading companies

Why work with us?

Reach experience

Ipsum amet - lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec non porttitor nunc. Curabitur et mattis. Maecenas sit amet commodo lorem ipsum dolor tellut!

Great client support

Curabitur et mattis lorem nulla glavrida - ante consectetur adipiscing elit. Maecenas sit amet commodo tellut consectetur elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo nibh tellus adipiscing elit.

Complex solutions

Ipsum dolor adipiscing elit. Donec non porttitor nunc. Curabitur et mattis. Maecenas sit amet commodo lorem ipsum dolor tellut!

Unique technologies

Ipsum amet - lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec non porttitor nunc, et suscipit urna. Ipsum amet - lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Flexible prices

Lorem nulla glavrida - ante consectetur adipiscing elit. Maecenas sit amet commodo tellut consectetur adipiscing elit. Donec non porttitor nunc.

Top industry specialists

Nulla amet - et mattis lorem nulla glavrida - ante consectetur adipiscing elit. Maecenas sit amet commodo tellut consectetur adipiscing elit. Donec non porttitor nunc elit mattis, pulvinar dapibus leo nibh tellus.

What clients say about us

A small but effective team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit? Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo nibh tellus euismod!

İşletmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi bilmek ister misiniz?

Sorunuz veya talebiniz varsa eğer telefon numaranızı bırakın, uzmanımız sizinle iletişime geçsin.